Суббота, 20.04.2024, 04:13
Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Том і Білл погано чують...з народження! - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: vita_hladiy, Nill  
Форум » Информация » Слухи » Том і Білл погано чують...з народження! (???)
Том і Білл погано чують...з народження!
vita_hladiyДата: Суббота, 09.01.2010, 15:32 | Сообщение # 1
Поклонник
Группа: Модераторы
Сообщений: 61
Статус: Offline
Том і Білл погано чують...з народження!

переклад з німецької: vita_hladiy

Брати-близнюки Білл і Том Кауліци зізналися, чому під час інтерв’ю з ними потрібно так голосно говорити... І Білл і Том мають проблеми зі слухом. І це у них ще від народження! Фронтмен групи Tokio hotel розповідає газеті «Bild»: «Так, і якщо і стає гірше, то це тому, що ми слухаємо дуже гучну музику, а не через крики фанів. І взагалі, нам здається, що це чудово, що наші фанати «голосно» висловлюють свої емоції».

А ось у плані приватного життя у близнюків все тихо: обидва самотні. Білл навіть нещодавно сказав, що останній раз мав подругу у 15-му віці. І у випадку, якщо б він зараз її зустрів, то все б кинув і залишив позаду. «Якщо я дійсно люблю, я залишаю все і можу навіть покинути місто чи країну». 20-ти річна зірка разом з іншими учасниками Магдебурзької групи Tokio hotel користується успіхом у всьому світі, отримує нагороди одна за одною і є всюди є бажаним гостем.

Але попри це Кауліц не може вести нормальний спосіб життя. «Через те, що я рідко кудись ходжу, я просто не маю можливості когось зустріти чи підтримувати зв’язок – тільки з іншими зірками і співробітниками», пояснює він сумно.

Здається, ніби Білл уже втратив всі надії на істинну любов. Нещодавно в одному із інтерв’ю він поскаржився: «Коли я дивлюся на останні п’ять років свого життя, то усвідомлюю, що не маю жодних шансів закохатися. Немає ніяких побачень, тому і міжособистісних контактів просто немає.

Джерело

Перевод на русский:
http://th-fans.at.ua/forum/21-320-1


A journey of a thousand miles begins with a single step...

 
BritДата: Суббота, 09.01.2010, 19:14 | Сообщение # 2
Настоящий фанат
Группа: Модераторы
Сообщений: 538
Статус: Offline
Quote (vita_hladiy)
Так, і якщо і стає гірше, то це тому, що ми слухаємо дуже гучну музику, а не через крики фанів.

надеюсь хуже все-таки не ставнет

vita_hladiy, спасибо за перевод heart

 
TigranyaДата: Воскресенье, 10.01.2010, 03:15 | Сообщение # 3
"Злобная кЫця"
Группа: Администраторы
Сообщений: 306
Статус: Offline
Quote (vita_hladiy)
Білл і Том мають проблеми зі слухом.

surprised офигенно...может со слухом и плохо...но это не отражается на их творчестве *тьху, тьху, тьху*
Quote (vita_hladiy)
20-ти річна зірка

вот именно...ему всего 20 лет...чего он так парится по этому поводу... wink

Quote (vita_hladiy)
що не маю жодних шансів закохатися.

шансы есть всегда и у каждого...

Quote (Brit)
vita_hladiy, спасибо за перевод

vita_hladiy, smile присоединяюсь angel
 
vita_hladiyДата: Воскресенье, 10.01.2010, 12:30 | Сообщение # 4
Поклонник
Группа: Модераторы
Сообщений: 61
Статус: Offline
Quote
офигенно...может со слухом и плохо...но это не отражается на их творчестве *тьху, тьху, тьху*

згодна на 100%

Quote
шансы есть всегда и у каждого...

вот і я так думаю...а у такого як Білл шансів ще більше, адже він не такий як всі, а це зазвичай і приваблює дівчат wink

Quote
vita_hladiy, спасибо за перевод

дякую, шо підтримали... heart


A journey of a thousand miles begins with a single step...

 
Форум » Информация » Слухи » Том і Білл погано чують...з народження! (???)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Посетители за день:

Tokio Hotel Ukraine © 2024

Конструктор сайтов - uCoz